Pożycz pieniądze bez formalności – w Wandoo nawet 2500zł za darmo

Potrzebujesz szybkiej pożyczki pozabankowej, a nie masz od kogo pożyczyć? Bank nie da ci szybkiego kredytu, a na rodzinę nie możesz liczyć? Spokojnie, zawsze możesz liczyć na szybką pożyczkę pozabankową od Wandoo. Dzięki nim możesz pożyczyć nawet 2500zł na 30 dni za pierwszy razem. Kolejne pożyczki dla stałych klientów mogą wynieść nawet 15000zł. Pierwsza pożyczka jest za darmo – oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś.

Kto może pożyczyć?

Z oferty Wandoo może skorzystać każda osoba, która ukończyła min. 20 lat, ale nie skończyła 70 lat, posiada rachunek w polskim banku oraz telefon komórkowy. Pożyczkobiorca nie może posiadać negatywnego wpisu w bazie dłużników, bowiem firma podczas weryfikacji wniosku sprawdza następujące bazy biur informacji gospodarczych: Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. oraz Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Jeżeli posiadasz negatywny wpis w jednej z tych baz nie będziesz mógł niestety otrzymać pożyczki.

Jak otrzymać pożyczkę?

Otrzymanie pożyczki jest bardzo proste i intuicyjne, sprowadza się jedynie do wybrania na stronie Wandoo https://creditnow.pl/chwilowki/wandoo/ za pomocą suwaków kwoty jaka nas interesuje oraz terminu spłaty pożyczki. Następnie należy wypełnić prosty formularz, w którym należy podać swoje podstawowe dane adresowe oraz dane finansowe (o zatrudnieniu). Po wypełnieniu wniosku i jego weryfikacji otrzymasz na e-mail decyzję pożyczkową, jeżeli będzie ona pozytywna otrzymasz pieniądze na swoje konto nawet w kilkanaście minut, jeżeli posiadasz rachunek w jednym z tych banków: Bank Millennium, Alior Bank, Santander, mBank, pekao Bank, PKO BP). Pamiętaj o terminowej spłacie pożyczki, jeżeli nie możesz oddać w terminie możesz skorzystać z opcji refinansowania (przedłużenia terminu spłaty).

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*