Wielka rzecz z maleńkich koralików

W dobie popularności sieciówek i powtarzalności artykułów jakie oferują chciałoby się wyróżnić, pokazać swój indywidualizm i charakter. Rozwiązaniem jest ręcznie robiona biżuteria, która wymaga nie tyle wielkich umiejętności, co odrobiny cierpliwości i sprytu, a przede wszystkim przemyślanego wyboru materiału. Umiejętnie dobrane – do upodobań, kolorów ubrań, czy aktualnego samopoczucia – koraliki do bransoletek mogą nadać Twojej stylizacji niepowtarzalnego charakteru.

Do wyboru do koloru

Rynek jest szalenie bogaty – koraliki dostępne są w przeróżnych rozmiarach,  kształtach i wzorach, a do ich produkcji używa się wielu materiałów naturalnych i syntetycznych. Najpopularniejsze są te szklane, plastikowe, drewniane, z kamieni półszlachetnych i jubilerskich czy porcelany.

Jakie koraliki wybrać?

Odpowiedź na to pytanie zależy przede wszystkim od tego, co się podoba osobie, która będzie nosić wyprodukowaną z nich biżuterię. Ważny może być także aspekt ekonomiczny – jeśli nie chcesz wydawać majątku na swoją bransoletkę idealne będą koraliki szklane o pięknym połysku i refleksach. Lekką, podatną na kształtowanie biżuterii powszechnie dostępną i tanią alternatywą będą koraliki plastikowe. Cięższe, znacznie droższe, ale nie pozbawione zalet są koraliki z kamieni półszlachetnych.  Niektórzy uważają, że mają one wpływ na zdrowie, umiejętności i samopoczucie noszącego, warto więc zastanowić się nad wyborem kamienia, jakiego użyjemy do produkcji bransoletki. O taką bransoletkę trzeba wyjątkowo dbać, ponieważ kamienie szlachetne i półszlachetne są delikatne.

Przy tak olbrzymim wyborze materiałów ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

Źródło: https://manzuko.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*